Zębatki JT z tłumikiem drgań


  • 2020-01-29 12:47
 

To rozwiązanie jest powszechnie stosowane przez producentów motocykli od wielu lat. Natomiast wśród producentów zamienników występowało stosunkowo rzadko. Tłumiki drgań, bo o nich mowa, stabilizują ułożenie łańcucha na zębatce przedniej i w wielu przypadkach wyciszają pracę całego układu przeniesienia napędu.

Choć zębatki z tłumikami drgań są generalnie droższe od ich tańszych zamienników, wielu użytkowników motocykli decydowało się zastosowanie tego właśnie rozwiązania. Do tej pory było to możliwe jedynie stosując zębatkę pochodzącą z sieci dystrybucji części OEM. Jednak już od ponad 2 lat, wszystkie modele zębatek z tłumikiem firmy JT są dostępne u nas "od ręki". Ich oferta stale się powiększa i obejmuje już wszystkie szerokości łańcuchów stosowane przez fabryki motocykli.

Opinie klientów nie pozostawiają złudzeń. Jeśli ktoś już raz zastosował takie rozwiązanie w swoim motocyklu, przy następnym serwisie układu napędowego zawsze wybiera zębatkę z tłumikiem. Zwłaszcza, że są one nieznacznie droższe od swoich tradycyjnych odpowiedników.

UWAGA! Zdefiniowane komplety napędowe nie mają w swoim składzie przednich zębatek z tłumikiem, natomiast w konfiguratorze napędowym można taką zębatkę (o ile występuje) wybrać jako składnik kompletu.

Obecnie oferta zębatek JT z tłumikiem obejmuje 75 pozycji.
Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 41,19

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na zębatki JT z tłumikiem - kliknij tutaj.