Zadbaj o łańcuch


  • 2019-12-09 10:35
 

Rzeczą naturalną jest, że łańcuch napędowy oraz zębatki w motocyklu zużywają się po kilkunastu tysiącach przejechanych kilometrów. Tak w istocie jest. Niestety wymiana zestawu napędowego wiąże się z dość dużym wydatkiem, który nie jest bez znaczenia, szczególnie w przypadku zestawów do motocykli o wyższych pojemnościach.

Niestety całkiem niewielu użytkowników jednośladów zdaje sobie sprawę, że najczęstszą przyczyną krótkiego "życia" łańcucha jest korozja, która penetrując ruchome części łańcucha potrafi skrócić jego żywotność nawet o 30%. Nie wystarczy bowiem jedynie smarować łańcucha; należy go również czyścić, szczególnie gdy jego powierzchnia jest obklejona zanieczyszczeniami, takimi jak piach czy błoto. Potraktowanie łańcucha kolejną warstwą smaru powoduje jedynie zakonserwowanie zanieczyszczeń, co potęguje powolną penetrację rdzy.

Po kilku latach nieobecności powraca do oferty bardzo praktyczny zestaw do konserwacji łańcuchów napędowych JMC. W jego skład wchodzi:
- szczotka JMP do czyszczenia łańcucha,
- preparat JMC do czyszczenia łańcucha,
- syntetyczny smar JMC do łańcucha.

Eleganckie i praktyczne opakowanie może być stosunkowo niedrogim i praktycznym prezentem świątecznym dla (niemalże) każdego motocyklisty.
Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7149000, cena: 86,99

Aby kupić zestaw do czyszczenia łańcuchów JMC - kliknij tutaj.