Zabezpiecz motocykl przed korozją


  • 2023-11-29 15:23
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Rdza, to bez wątpienia największy wróg wszelkich przedmiotów wykonanych ze stali. Oprócz obniżenia wartości estetycznych, korozja osłabia trwałość podzespołów, których wymiana jest zazwyczaj dość kosztowna. W przypadku motocykli, rdza atakuje głównie podczas długotrwałego postoju w sezonie zimowym. Na szczęście znaleziono łatwy sposób aby znacząco spowolnić jej destrukcyjne działanie.

Firma Scottoiler, którą wielu motocyklistów ceni sobie za ich nowatorski system do smarowania łańcucha napędowego, oferuje bardzo ciekawy i skuteczny w działaniu preparat do zabezpieczenia antykorozyjnego. FS 365, bo o nim mowa, pokrywa zabezpieczone powierzchnie nietłustą powłoką, neutralizującą szkodliwe działanie soli, która to z kolei znacząco przyśpiesza pojawianie się rdzy na powierzchniach metalowych pojazdu. Jak złowieszcza dla pojazdu jest sól, zdążyli się przekonać wszyscy uczestnicy zimowych przejazdów z cyklu Mikołaje na Motocyklach. Większość pojazdów uczestniczących w tej imprezie, po kilku tygodniach pokryła trudna w usunięciu warstwa nalotu, która w konsekwencji generowała liczne wżery szczególnie w obrębie układu wydechowego.

Takich efektów można uniknąć poprzez zastosowanie preparatu Scottoiler FS 365.

Sposób użycia:

Po umyciu motocykla wodą, należy spryskać go obficie preparatem Scottoiler FS 365. Nie wycierać! Nie osuszać! Pozwolić preparatowi działać. Można używać również na wilgotne powierzchnie. Nie używać w pełnym słońcu i na rozgrzane elementy silnika i układu wydechowego!

Ze względów bezpieczeństwa, nie używać na tarczach i zaciskach hamulcowych.

Opakowanie (1 litr z rozpylaczem) starcza nawet na pięciokrotne pokrycie motocykla warstwą ochronną. Dostępne są również opakowania mniejsze i większe.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 32,69

Aby zapoznać się bliżej z preparatem SCOTTOILER FS 365 - kliknij tutaj.