Czyściwo warsztatowe


  • 2023-11-17 11:48
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Są takie rzeczy, których nigdy nie powinno zabraknąć. Tak jak wody w basenie, popcornu w kinie czy musztardy do grillowanej kiełbasy, tak czyściwa, lub jak kto woli szmat, nie powinno braknąć w warsztacie motocyklowym. Z pozoru rzecz błaha, ale trudno sobie wyobrazić pracę mechanika bez odpowiedniej jakości szmat bawełnianych, bez względu na to, czy pracujemy w małym serwisie, czy w prestiżowej stacji obsługi międzynarodowego koncernu.

Może się wydawać, że zawsze znajdzie się gdzieś źródło pozyskiwania szmat. Niestety, każde źródło potrafi po jakimś czasie wyschnąć i wówczas jesteśmy zmuszeni kupować szmaty od firm specjalizujących się w ich odpowiednim przygotowaniu.

Oferowane przez nas czyściwo jest czyste i odpowiednio pocięte na formatki ok. 40 x 40 cm. W zależności od upodobań mechanika dostępne są wersje białe, jasne lub kolorowe. Formatki pozbawione są wszelkich zamków, klamerek, guzików, rzepów i zatrzasków przez co nadają się również do polerowania nadwozi.

Czyściwo jest pakowane w opakowania po 10 kg.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 74,99

Aby zapoznać się z ofertą czyściw warsztatowych - kliknij tutaj.