Zabezpiecz kask przed zimą


  • 2017-10-09 15:19
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

W wielu regionach Polski jazda motocyklem stała się ostatnio sportem ekstremalnym. Silne wiatry, obfite opady deszczu i niskie temperatury skutecznie odstraszyły wielu amatorów dwóch kółek od codziennej jazdy. Choć klimat w naszym kraju wyraźnie się zmienia, to jesień zazwyczaj jest u nas mokra i zimna. Wielu kierowców postanowiło już definitywnie zakończyć sezon.

Spora grupa motocyklistów kończy sezon i jednocześnie rozpoczyna kolejny, czyli czas zaplanowanych remontów lub drobnych zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że już za kilka miesięcy będzie można rozpocząć jazdę bez strachu o stan techniczny pojazdu. Dziś jednak chcielibyśmy poświęcić trochę miejsca kaskom, do których nie przywiązuje się aż tak dużo uwagi.

Podczas sezonu kask używany jest niemal codziennie. Podróżujemy w nim w różnych warunkach atmosferycznych, co sprzyja degradacji jego wnętrza. Pojawiają się różnego typu wykwity, a czasem pleśń, którą nie łatwo usunąć bez demontażu całej wyściółki. Aby zabezpieczyć wnętrze kasku przed grzybami i pleśnią, warto jest go zabezpieczyć specjalnym środkiem, przeznaczonym do tego celu. MOTUL Helmet Interior Clean jest znany od wielu lat. To bardzo skuteczny środek zwalczający wszystkie te objawy, o których pisaliśmy wyżej. Dodatkowo, został on przebadany dermatologicznie, co gwarantuje, że nie będzie on podrażniał skóry twarzy, przy ponownym użytkowaniu kasku.

Wystarczy spryskać obficie miękkie elementy wnętrza kasku i pozostawić w suchym miejscu. Butelka z atomizerem o pojemności 250 ml wystarczy na kilka lat. Wydatek niezbyt duży, a wiosenny komfort gwarantowany.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7140178, cena: 24,99

Aby dowiedzieć się więcej o MOTUL Helmet Interior Clean - kliknij tutaj.