Wata polerska NEVR-DULL


  • 2022-07-06 14:46
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Rosnąca popularność motocykli zabytkowych skłoniła nas do wprowadzenia (blisko 5 lat temu) do oferty specjalnej, bawełnianej waty polerskiej NEVR-DULL. Choć może się to wydawać zaskakujące, to nie posiada ona w swoim składzie jakichkolwiek substancji ciernych, a jej skuteczność działania jest większa niż... doskonała.

Na rynku jest dostępnych wiele środków wspomagających renowację powierzchni metalowych. Nie trudno o różnego typu aerozole, pasty, kremy itp. Podstawową przewagą NEVR-DULL jest to, że nie pozostawia po pracy żadnych resztek i śladów, szczególnie w trudnodostępnych zakamarkach.

Nadaje się do pielęgnacji wszelkich metali w tym: aluminium, mosiądzu, cyny, niklu, złota, srebra, stali chromowanej i anodowanej. Ten wyjątkowy produkt usuwa: rdzę, plamy oleju, smoły, miejsca silnych utlenień, przypalenia itp. Jest szczególnie przydatny przy renowacji zabytkowych motocykli i samochodów.

Sposób użycia.

Wystarczy odrobina waty. Pocierać zabrudzone powierzchnie delikatnie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Działa natychmiast. Już po kilku chwilach są widoczne pierwsze efekty. Po użyciu, powierzchnie czyszczone NEVR-DULL wypolerować suchą szmatką bawełnianą.

UWAGA! Produkt łatwopalny. Trzymać z dala od dzieci i otwartego ognia!

Opakowanie: puszka blaszana 142 g. Kraj pochodzenia: USA.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 553.22.88, cena: 61,99

Aby kupić watę Nevr-Dull - kliknij tutaj