Upgrade Kit od YSS


  • 2020-09-21 11:28
 

Od kilku lat w naszej ofercie można znaleźć zestawy tuningowe YSS do przedniego zawieszenia motocyklowego. Ich oferta poszerza się systematycznie,  gdyż są świetnym rozwiązaniem problemów z jakimi spotykają się użytkownicy zwłaszcza starszych motocykli. YSS przygotował również zestawy dla motocykli nowych, w których producent nie przewidział możliwości jakiejkolwiek regulacji charakterystyki przedniego zawieszenia. Ta opcja przeznaczona jest dla bardziej wymagających kierowców, którym czegoś w zawieszeniu fabrycznym po prostu brakuje.

Zestawy, o których tu mowa, są złożone z kilku ważnych elementów konstrukcyjnych. Są to: sprężyny zamienne, specjalne dystansery, zaworki tłumiące, oraz specjalne zamienne korki. Z naszych doświadczeń wynika że zestawy te zupełnie zmieniają oblicze tłumienia i możliwości pracy zawieszenia, co oczywiście wpływa na komfort użytkowania i przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy.

Zmiana charakterystyki pracy przedniego zawieszenia, po zamontowaniu zestawu YSS jest na tyle znacząca, że coraz więcej użytkowników motocykli decyduje się na takie przedsięwzięcie. Pomimo dość łatwego procesu wymiany sugerujemy, aby ta czynność serwisowa została wykonana w wyspecjalizowanym warsztacie.

W kartotece towaru w aplikacji MIKE zamieszamy link do filmiku instruktażowego, gdzie inżynier Harrie Essens, który od lat zajmuje się zawieszeniami motocyklowymi pokazuje prawidłową instalację takiego zestawu.

Uwaga: Każdy zestaw dopasowany jest do danego modelu motocykla - proszę używać wyszukiwarki po motocyklu. Nie są to zestawy uniwersalne!

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 815,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na Upgrade Kit YSS - kliknij tutaj.