Targi motocyklowe EICMA


  • 2023-10-17 08:44
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Wielkimi krokami zbliżamy się do najważniejszego wydarzenia dla branży motocyklowej na świecie. Chodzi oczywiście o coroczne targi EICMA w Mediolanie. Podobnie jak w ostatnich 7 latach Larsson Polska będzie w nich uczestniczyć jako wystawca.

Popularność tej wspaniałej imprezy nie słabnie. Ilość odwiedzających wciąż rośnie, a wystawcy prześcigają się w pomysłach na prezentację tegorocznych nowości.

Jednak EICMA, to przede wszystkim sposobność do zapoznania się z nowymi trendami. Nie tylko w dziedzinie pojazdów, ale też ubiorów, rozwiązań technicznych i narzędzi. EICMA inspiruje i zachęca do dalszego podnoszenia jakości świadczonych usług. Sam klimat imprezy jest niesamowity.

W sześciu ogromnych halach znajdziemy przedstawicieli producentów z całego świata. Dla osób, które odwiedzają targi po raz pierwszy jest to niesamowite wrażenie. Dzięki mediolańskim targom możemy dowiedzieć się jak wielki jest to biznes i jak wiele osób jest w niego zaangażowanych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do Hali 11, stanowisko E11.

Targi EICMA 2023 trwają od 08 do 12 listopada.  Wszelkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdują się na stronie organizatora. Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.