Szkolenie - układy napędowe


  • 2023-02-15 12:06
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Kiedy trzy lata temu zorganizowaliśmy pierwsze szkolenie poświęcone motocyklowym układom napędowym mało kto przypuszczał, że będzie ono miało tak duże znaczenie dla późniejszych losów całego sektora produktów związanych z jednym z najistotniejszych elementów składowych większości jednośladów. Można śmiało stwierdzić, że wielu uczestników szkolenia doznało prawdziwego olśnienia w temacie doboru odpowiednich rozwiązań do konkretnych zastosowań. Łańcuchy napędowe, co udowodnił nam nasz wykładowca, to nie jest „bułka z masłem”.

Rosnące wymagania ze strony producentów motocykli zmuszają producentów łańcuchów napędowych do wdrażania bardzo zaawansowanych technologii ich wytwarzania. Bez wątpienia japońska firma RK jest w tym zakresie niekwestionowanym liderem.

Naszym wykładowcą, podobnie jak kilka lat temu, będzie Daisuke Takagoshi, który jest odpowiedzialny za eksport produktów do krajów europejskich, w tym do Polski. Pan Takagoshi jest inżynierem materiałoznawstwa i technik obróbki metali. W firmie RK Japan Co. Ltd. pracuje od ponad 12 lat. Podczas swojego wykładu omówi zagadnienia techniczne i technologiczne, z uwzględnieniem różnic pomiędzy różnymi typami konstrukcji, przede wszystkim w zakresie różnych typów uszczelnień. Omówione zostaną ponadto zagadnienia związane z unikaniem błędów w momencie zakuwania łańcuchów, a także identyfikacją zagrożeń spowodowanych zużyciem i niewłaściwą konserwacją.

Szczegółowy harmonogram szkoleń:

- Gdańsk: 28 lutego 2023,
- Poznań: 01 marca 2023,
- Kraków: 02 marca 2023,
- Warszawa: 03 marca 2023
.

UWAGA! Wykład przeprowadzony zostanie w języku angielskim. Zapewniamy profesjonalnego tłumacza.

Serdecznie zapraszamy do udziału.