Nowość: FLENNOR


  • 2023-02-17 06:34
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Produkowane przez firmę GATES paski rozrządu do motocykli DUCATI od lat plasują się w czołówce popularności części zamiennych. Jednak ich cena potrafiła odstraszyć wielu klientów. Teraz sytuacja nieco się zmieniła.

Od kilku tygodni nasza oferta podzespołów do DUCATI została wzbogacona o produkty firmy Walter Flender z Niemiec. Przedsiębiorstwo produkuje wysokiej klasy zamienniki dla przemysłu motoryzacyjnego, w tym do motocykli marki DUCATI.

Pod marką FLENNOR możemy znaleźć nie tylko same paski, ale także zestawy naprawcze napinaczy pasków. To bardzo ważna informacja, bowiem zgodnie z zaleceniami producenta pojazdów podczas wymiany paska (ów) rozrządu zawsze należy skontrolować stan napinacza i w razie wykrycia choćby najmniejszej wady należy go bezwzględnie wymienić na nowy.

Fabryka Walter Flender zapewnia, że ich oferta skierowana do sektora motocyklowego będzie w ciągu najbliższych lat mocno rozbudowywana. O wprowadzeniu nowych pozycji do oferty będziemy informować na bieżąco.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się z ofertą produktów FLENNOR - kliknij tutaj.