Środek do czyszczenia gaźnika


  • 2018-01-02 09:42
 

Oferta produktów chemicznych JMC jest niezwykle szeroka. Są wśród nich preparaty niszowe i szerokiego zastosowania. Środek w aerozolu do czyszczenia gaźników należy z pewnością do tej drugiej grupy.

Styczeń, to czas gdy wielu właścicieli decyduje się na przyprowadzenie pojazdu do warsztatu na dokonanie większego przeglądu lub nawet remontu. Pojazdy wyposażone w gaźniki nadal stanowią ogromny odsetek parku pojazdów jednośladowych w naszym kraju.

Większość prac na szczęście kończy się jedynie na wyczyszczeniu układu paliwowego. Niektóre, mogą się wiązać z kosztowniejszym remontem, a więc z koniecznością zakupu i montażu kompletu naprawczego, zawierającego większość ruchomych części gaźnika oraz niezbędnych uszczelek. Po takiej wymianie, gaźniki zasadniczo zachowują się jak nowe i potrafią służyć bezawaryjnie przez kolejne lata.

Nic jednak nie uda nam się naprawić jeśli nie wyczyścimy wnętrza gaźnika z pozostałości uszczelek lub ze złogów zanieczyszczeń nagromadzonych przez lata eksploatacji.

Niezwykle przydatnym staje się wówczas preparat, który szybko i skutecznie poradzi sobie z tym problemem. Bez wątpienia jest nim zawierający ksylen preparat do czyszczenia gaźników JMC opakowaniu aerozolowym 500 ml.

Podstawowe parametry:

- Oczyszcza elementy gaźnika (przepustnice, komorę pływakową, dysze, kanały). Dzięki temu przywraca jego cechy fabryczne.
- Przywraca płynność ruchu przepustnicy.
- Usuwa zabrudzenia z układu dolotowego powietrza i systemu paliwowego.
- Sprzyja wzrostowi mocy silnika i jego zdolności napędowych.
- Zmniejsza emisję szkodliwych spalin.
- Obniża zużycie paliwa.
- Jest bezpieczny dla katalizatorów i sond lambda.
- Zawiera ksylen.

UWAGA! Produkt szkodliwy. Prosimy przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 5570296, cena: 33,00

Aby dowiedzieć się więcej o preparacie JMC do czyszczenia gaźników - kliknij tutaj.