Sprężyny do wydechów


  • 2018-01-05 15:18
 

Zimowe naprawy to często zakrojone na dużą skalę przedsięwzięcia, gdzie demontaż układu wydechowego zazwyczaj staje się normą. Mimo szczerych chęci mechanika uszczelki łączące, obejmy stalowe oraz sprężyny, które stanowią integralną część układu potrafią dosłownie rozsypać się w ręku. Trzeba zastąpić je nowymi.

Na szczęście wszystkie wymionie wyżej podzespoły są dostępne jako zamienniki i nie są szczególnie kosztowne. Dziś opiszemy sprężyny, które sprzedawane są w kompletach po 4 sztuki.

Zestawy sprężyn JMT wykonano z odpornego na wysokie temperatury drutu stalowego. Sprężyny zabezpieczono również galwanicznie aby przeciwdziałać ich korozji.

Ich konstrukcję należy traktować jako specjalną, gdyż każda z nich wykonana jest w taki sposób, gdzie jeden jej koniec ma końcówkę stałą, podczas gdy druga strona wyposażona jest w zakończenie obrotowe. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje odpowiedni montaż sprężyny na właściwym miejscu.

Sprężyny występują w różnych długościach, które pokrywają ok. 95% wszystkich przypadków występujących w motocyklach. Szczegółowe wymiary sprężyn publikujemy w każdym przypadku na dodatkowej fotografii.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 18,39

Aby zapoanzć się z pełną ofertą sprężyn JMT do wydechów - kliknij tutaj.