Smar KAYABA


  • 2021-12-02 10:21
 

Minęło już niemal sześć lat od wprowadzenia do naszej oferty produktów japońskiej firmy KAYABA (KYB). Zaskoczenia nie było. Już od pierwszych dni było wiadomo, że chemia warsztatowa KYB uplasuje się na pozycji lidera, zostawiając daleko w tyle całą pozostałą stawkę renomowanych konkurentów. Dziś, słów kilka o najbardziej popularnym produkcie, czyli smarze do uszczelniaczy przedniego zawieszania.

Smar do uszczelniaczy KYB, to wygodne w użyciu rozwiązanie do zabezpieczania uszczelniaczy przedniego zawieszenia przed destrukcyjnym działaniem wilgoci i brudu. Aplikacja smaru odbywa się podczas wymiany uszczelniaczy, ale także w okresie między wymianami, poprzez nałożenie niewielkiej ilości smaru w przestrzeni pomiędzy uszczelniaczem wewnętrznym i kapturkiem przeciwpyłowym. Stosowanie oryginalnego smaru KYB pozwala na zdecydowane wydłużenie trwałości uszczelniaczy.

Mimo, że smar ten jest przeznaczony głównie do zastosowań w przypadku motocykli klasy enduro/cross, jest chętnie używany przez mechaników do wszystkich pozostałych klas pojazdów jednośladowych.

Smar występuje w dwóch opakowaniach: puszka 250 ml. oraz 5 x tubka 5 ml z możliwością zakręcania.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 41,18

Aby dowiedzieć się więcej o smarze KAYABA - kliknij tutaj.