Silikonowy płyn hamulcowy TRW


  • 2019-04-15 14:11
 

To jest ten czas, kiedy sprzedaż płynów hamulcowych osiąga swoje maksima. Nic dziwnego, bo zaraz po wymianie oleju silnikowego, serwis hamulców jest najczęściej przeprowadzaną czynnością warsztatową w okresie przedsezonowym.

Jest jednak pewna grupa klientów, która dość często boryka się z trudnościami związanymi z serwisem swych układów hamulcowych. Są nimi posiadacze motocykli marki Harley Davidson. Producent wielu modeli tej marki zdecydował się na zastosowanie nietypowego płynu hamulcowego, określanego jako DOT 5. Bez wątpienia płyn ten ma więcej zalet niż wad. Z uwagi na jego skład nie jest on higroskopijny (nie wchłania wody z atmosfery), co czyni go bardzo bezpiecznym dla użytkowników. Niestety, niewielu producentów płynów hamulcowych posiada go swoim programie, przez co jest trudno dostępny oraz stosunkowo drogi.

Nie bacząc na to, kto ma użyty w układzie hamulcowym płyn DOT 5 musi go wymienić na dokładnie taki sam. NIE WOLNO GO ZASTĘPOWAĆ JAKIMKOLWIEK INNYM PŁYNEM oraz NIE WOLNO GO POD ŻADNYM POZOREM MIESZAĆ Z INNYMI (INNEJ KLASY) PŁYNAMI!!!

Od dziś płyn hamulcowy TRW DOT 5 jest dostępny w naszej bieżącej ofercie.

Pojemność: 250 ml.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 714.03.31, cena: 88,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na JMP 700 - kliknij tutaj.