Ciężarki (mega)precyzyjne


  • 2019-04-10 11:40
 

Sądząc po sprzedaży wyważarek i montażownic JMP możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie, że w końcu warsztaty motocyklowe zaczęły masowo wymieniać opony swoim klientom. Bardzo nas to cieszy, bo wymiana opon to solidny filar finansowy, który pomaga realizować dużo wyższe zyski przez warsztaty.

Nasi najbardziej dociekliwi klienci od razu zauważyli, że nasza oferta akcesoriów wulkanizacyjnych nie obejmuje klejonych ciężarków przeznaczonych do ekstremalnie precyzyjnego wyważania kół. Dziś jesteśmy gotowi, aby przekazać informację, że ciężarki firmy HOFMANN o ciężarze 2,5 grama są dostępne od ręki.

HOFMANN produkuje je w dwóch rodzajach: typowe (kolor naturalny) i chromowane. Szczególnie te drugie wyglądają na obręczy rzeczywiście bardzo elegancko. HOFMANN stosuje niezwykle solidną taśmę klejącą, która gwarantuje, że ciężarek nie odklei się od obręczy nawet przy bardzo wysokich prędkościach. Należy jednak przed ich montażem powierzchnię obręczy dokładnie wyczyścić zwłaszcza z pozostałości kleju po poprzednich ciężarkach.

Podstawowe dane techniczne:

Materiał: ołów,
Wysokość: 7 mm,
Szerokość: 11 mm.

Podobnie jak inne ciężarki i te sprzedawane są na listki.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 5,50
 
Aby zapoznać się z ofertą ciężarków precyzyjnych HOFMANN - kliknij tutaj.