Rozruszniki JMP


  • 2022-10-24 07:28
 

Czasem ich naprawa jest trudna i kosztowna. Innym razem - niemożliwa. Rozruszniki motocyklowe są elementami dużo bardziej skomplikowanymi niż ich samochodowe odpowiedniki. Nietypowy kształt, niewielkie rozmiary, to wszystko generuje ogromne problemy z naprawą. Niestety, większość obecnie produkowanych motocykli nie potrafi sobie bez nich poradzić.

JMP dostarcza wysokiej klasy zamienniki rozruszników motocyklowych. Niejednokrotnie przewyższają one parametrami rozruszniki montowane w fabrycznie. Są dokładnym odwzorowaniem produktu oryginalnego dlatego ich montaż jest prosty i szybki.

Dodatkowo, JMP rozpoczyna produkcje zamiennika po kilku latach od momentu produkcji motocykla. Do tego czasu firma zbiera opinie od mechaników na temat rozruszników oryginalnych i projektuje swój, który wyposaża np. w dodatkowe uszczelnienia lub inne łożyska. Wszystko to dzieje się po to, aby każdy z oferowanych rozruszników był dużo trwalszy od fabrycznie montowanego.

Oferta rozruszników JMP jest bardzo bogata i powiększa się niezwykle dynamicznie. Łącznie obejmuje teraz blisko 300 pozycji. Większość z nich dostarczamy w ciągu 72h od zamówienia, choć niektóre, z racji na swoją popularność, są już dostępne "od ręki". W ostatnich tygodniach do oferty trafiło ponad 20 nowych modeli rozruszników. Jednym z nich jest prezentowany na fotografii rozrusznik do Trumph Tiger 800 2011-2016.

Wszystkie rozruszniki JMP  (każda sztuka) poddawane są indywidualnej kontroli jakości, co wyklucza praktycznie całkowicie ewentualność dostarczenia produktu wadliwego. JMP stosuje ponadto najwyższej jakości magnes oraz najwyższej próby surowiec do produkcji drutu miedzianego.

Wszystkie rozruszniki zostały przyporządkowane do pojazdów.

W MIKU rozruszniki ulokowane są w dziale: Układ elektryczny -> Układ rozruchowy -> Rozruszniki kompletne.

Aby zobaczyć pełną ofertę rozruszników JMP - kliknij tutaj.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.