Plandeki garażowe JMP


  • 2022-10-30 06:05
 

Powoli, lecz nieuchronnie zbliżamy się do czasu, gdy motocykle powędrują na swój zasłużony, kilkumiesięczny odpoczynek. Od tego gdzie "powędrują" będzie zależało jakiej użyjemy plandeki do ich zabezpieczenia przed warunkami zewnętrznymi. Dziś trochę więcej o plandekach, które używamy wewnątrz pomieszczeń, choćby w prywatnych lub publicznych garażach.

Użycie plandeki podczas postoju ma niebagatelne znaczenie. Przede wszystkim zabezpiecza ona motocykl przed kurzem, z którym najczęściej mają do czynienia wszyscy ci, którzy na miejsce przechowywania motocykla wybrali podziemne parkingi w centrach handlowych. Zmienna aura i ciągły ruch samochodów wznieca tumany kurzu, który wdziera się we wszystkie zakamarki w tym we wszelkie elementy motocykla. Kurz ten jest trudny do usunięcia, a ponadto w znaczący sposób wpływa na kondycję powłoki lakierniczej.

Plandeka ponadto stanowi barierę dla wścibskich oczu przeróżnych amatorów cudzej własności, co w wielu przypadkach może zaoszczędzić właścicielom motocykli sporych, wiosennych wydatków.

Oferowane przez nas plandeki JMP wykonano z bardzo mocnej i przewiewnej włókniny, która nie pozwala na kompensowanie się wewnątrz niepotrzebnej wilgoci. Należy bowiem pamiętać, że plandeki chroniące przed deszczem są niestety nieprzewiewne. Duże różnice temperatur pomiędzy dniem i nocą powodują występowanie rosy na wszelkich metalowych elementach konstrukcyjnych pojazdu. Problem w tym, że sytuacja ta powtarza się właściwie codziennie przez kilka miesięcy. Niechybnie doprowadzi to do pojawienia się poważnych ognisk korozji głównie w okolicy układu wydechowego i napędowego.

Dostępne są trzy rozmiary:

- M: 203x89x11 9cm (nr kat. 7115611),
- XL: 246x104x127 cm (nr kat. 7115629),
- XXL: 264x104x130 cm (nr kat. 7115636).

W zestawie znajduje się saszetka, ułatwiająca przechowywanie plandeki. Produkt nie posiada nadruków reklamowych.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 51,52

Aby zobaczyć pełną ofertę plandek do użytku garażowego - kliknij tutaj.