Popsuta pompa paliwa


  • 2020-04-28 14:45
 

Pomimo dość skomplikowanej sytuacji, którą doświadczamy od początku marca, wielu "rasowych" motocyklistów nie zamierza spędzić sezonu na własnym balkonie i już planuje dłuższe lub bliższe wypady za miasto. Oprócz wielu wspaniałych wrażeń, dochodzi niekiedy do nieprzewidywanych awarii. Często przyczyną takich zdarzeń jest pompa paliwa firmy Mitsubishi, montowana w ponad 600 modelach motocykli japońskich. Nie dając wcześniej jakichkolwiek znaków, pompa ta potrafi nagle przestać działać.

Bez sprawnie działającej pompy paliwa jazda motocyklem nie jest możliwa. Stąd wytrawni podróżnicy, szczególnie ci przemierzający Europę motocyklami Honda Varadero lub Africa Twin, biorą ze sobą zestaw naprawczy ww. pompy, której samodzielna naprawa, z wykorzystaniem tego zestawu zajmuje mniej niż 20 min. Oprócz motocykli typowo turystycznych ten model pompy był montowany do wielu innych pojazdach klasy turystyczno-sportowej i chopper.

Zestaw naprawczy jest przyporządkowany również do motocykli marki Kawasaki, Suzuki i Yamaha, Kawasaki i KTM. Prosimy korzystać z przyporządkowań celem upewnienia się, czy komplet naprawczy ma zastosowanie w Państwa motocyklu. Uszkodzone styki, to zazwyczaj jedyne problemy z jakimi użytkownicy mają problem w przypadku opisanych wyżej pomp.

Producent: TOURMAX (Japonia).

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 724.43.04 cena: 81,99

Aby dowiedzieć się więcej o zestawie naprawczym pompy paliwa - kliknij tutaj.