Nowe wskaźniki temperatury oleju


  • 2020-05-04 13:25
 

Wkręcane w miejsce bagnetu do kontroli poziomu oleju silnikowego. Łatwe w montażu. Wskazują temperaturę oleju, co nie jest bez znaczenia dla wszystkich tych kierowców, którzy na konsoli nie mają wskaźnika temperatury oleju. Estetyczne i funkcjonalne. Dziś dostępne są w nowej wersji, z czarnym cyferblatem.

Wskaźniki temperatury JMP znajdują się w naszej ofercie od 7 lat. Od samego początku cieszą się dużym zainteresowaniem. Ilość dostępnych modeli rosła nieustannie. W ostatnich latach wielu klientów zwracało nam uwagę na zmianę preferencji użytkowników, którzy zaczęli poszukiwać wskaźników z czarnymi cyferblatami. Z początku wydawało nam się to mało poważne, ale z czasem ilość zapytań zaczęła rosnąć. Stąd pomysł na poszerzenie oferty wskaźników o takie, których domagają się końcowi użytkownicy.

Oferta (pokrycie modelowe) jest niemalże takie jak w przypadku „starych” wskaźników. To nie jedyna zmiana. Oprócz koloru cyferblatu zmieniliśmy sposób tłumienia drgań. W okienku nie ma już specjalnej parafiny. Wskazania tłumione są za pomocą zastosowanej wewnątrz sprężyny tłumiącej.

Przyznajemy. Czarny cyferblat i chromowane wykończenia wyglądają rzeczywiście zjawiskowo, co powinno zadowolić większość osób poszukujących dodatkowego wyposażenia, które wpłynie zarówno na funkcjonalność jak i wygląd pojazdu.

UWAGA! Wskaźniki temperatury JMP zostały przyporządkowane do motocykli.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 127,00

Aby zapoznać się ze wszystkimi wskaźnikami temp. oleju nowego typu - kliknij tutaj.