Płyny do spryskiwaczy JMC


  • 2020-08-13 13:53
 

Choć płyny te nie są niezbędne podczas jazdy motocyklem, to powszechnie stosuje się je w samochodach. Szczęśliwi ci, których pojazdy mają specjalną sygnalizację o kończącym się płynie. Wszyscy pozostali nie raz doświadczyli dyskomfortu jazdy bez płynu w zbiorniku i konieczności kupienia płynu na stacji paliw, co wiąże się zazwyczaj dość sporym wydatkiem.

Mało kto zastanawiał się co właściwie wpływa na cenę letniego płynu do spryskiwaczy. O dziwo, największym kosztem jest… jego transport do punktu sprzedaży. Sam płyn jest stosunkowo tani. Oprócz odrobiny alkoholu etylowego, kilku modyfikatorów tarcia, środków przeciwgrzybicznych, kropli substancji zapachowej oraz szczypty detergentu nie ma w nim właściwie nic więcej.

Stąd pomysł, aby wyprodukować i dostarczać wyłącznie koncentrat płynu do samodzielnego rozcieńczenia w wodzie wodociągowej. Opakowanie jest małe i można go bez trudu przewozić w małych schowkach gdziekolwiek w kabinie. Dodatkowym atutem jest to, że nie musimy utylizować kanistrów po płynie. Często nie mamy dobrego pomysłu, do którego kontenera z odpadami powinien on trafić.

Podstawowe dane:
- koncentrat 1:100,
- kolor: pomarańczowy,
- zapach: owocowy
- opakowanie: 32 lub 250 ml.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 4,99

Aby dowiedzieć się więcej o koncentracie płynu do spryskiwaczy JMC - kliknij tutaj.