Pasta do układów wydechowych Gun Gum


  • 2021-03-01 09:23
 

Uszkodzenia w układzie wydechowym to zmora wielu użytkowników motocykli. Jak to zwykle bywa, pojawiają się one zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie, czyli w szczycie sezonu.

Wibracje, korozja oraz zwykłe zużycie zmęczeniowe, to najczęstsze przyczyny awarii. Należy pamiętać, że większość poruszających się po naszych drogach motocykli, to pojazdy dość wiekowe, które „skazane są” na zwiększone ryzyko uszkodzenia układu wydechowego. Oprócz głośnej pracy silnika, która niektórym nawet się podoba, nawet najmniejsza nieszczelność układu skutkuje dokuczliwym (dla kierowcy i pasażera) zwiększeniem wyczuwania zapachu spalin oraz okopceniem elementów konstrukcyjnych pojazdu, a co najgorsze, trwałym zabrudzeniem zamontowanych sakw czy kufrów. Bez względu na powyższe, prędzej czy później taką awarią trzeba się bezwzględnie zająć.

Brytyjska firma HOLT posiada w swojej ofercie niezastąpioną pastę Gun Gum do szybkiego i skutecznego łatania pęknięć i innych nieszczelności w narażonym na działania wysokiej temperatury układzie wydechowym. Pastę nakłada się szybko i bez konieczności demontażu elementów wydechu. Pełną twardość osiąga najdalej po 12 godzinach, a miejsce naprawy jest szczelne przez nawet kilka miesięcy. Należy pamiętać, że nałożenie pasty Gun Gum to jedynie środek tymczasowy, który ma za zadanie poradzenie sobie z nieszczelnością doraźnie. Nie zastąpi ona przeprowadzenia prawdziwego remontu lub wymiany uszkodzonego elementu.

Opakowanie: puszka 200 g.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 557.00.49, cena: 26,00

Aby zapoznać się bliżej z pastą Holts GUN GUM - kliknij tutaj.