Panewki w przednim zawieszeniu


  • 2019-12-31 14:48
 

Jak ważna jest poprawna praca przedniego zawieszenia najlepiej wie ten, kto przez jakiś czas poruszał się po drogach z zawieszeniem nadającym się tylko do remontu. I nie chodzi tu jedynie o cieknące uszczelniacze, których wymiana dla doświadczonego mechanika nie stanowi większego wyzwania. Przednie zawieszenie wymaga okresowych wymian podzespołów, które w trakcie pracy potrafią się całkowicie zużyć. Zaliczamy do nich np. panewki ślizgowe i prowadzące.

Panewki przedniego zawieszenia są niezwykle istotnym elementem, który warunkuje prawidłową pracę całego układu. Niegdyś trudnodostępne i dość drogie zniechęcały użytkowników do ich wymiany. Obecnie wielu producentów zamienników zainteresowało się tymi elementami, wprowadzając do obrotu panewki sprzedawane razem z innymi detalami (uszczelniacze, zabezpieczenia itp.) lub w kompletach samych panewek.

Należy pamiętać, że w zawieszeniu przednim znajdziemy po dwa komplety panewek tzw. prowadzące i ślizgowe (panewki rury nośnej i goleni). Zawsze należy je wymieniać kompletami, dla uzyskania najlepszego efektu.

W naszej ofercie pojawiły się jakiś czas temu komplety panewek JMP. Wszystkie one zostały dokładnie zwymiarowane oraz dołączono do nich szczegółowe przyporządkowania.

Oferta panewek JMP jest bardzo bogata i wciąż się powiększa. Wszystkie one sprzedawane są parami (po 2 sztuki). Cena za 2 sztuki.

Z racji na konieczność posiadania odpowiednich, specjalistycznych narzędzi sugerujemy, aby remont przedniego zawieszenia był ZAWSZE wykonywany przez wyspecjalizowany warsztat motocyklowy.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena (za 2 szt.): od 55,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty panewek JMP - kliknij tutaj.