Osłony JMP rur nośnych


  • 2021-09-22 05:25
 

Wyglądają bardzo niepozornie. Kosztują niewiele, ale ich funkcja jest niezwykle ważna i dzięki ich montażowi można w długim czasie oszczędzić sporo wydatków. Mowa o specjalnych osłonach rur nośnych, zapobiegającym uszkodzeniom mechanicznym w obrębie przednich uszczelniaczy.

To rozwiązanie jest znane od wielu lat, ale jego popularność wcale nie słabnie. Niewielkie elementy z tworzywa, które każdy motocyklista jest w stanie zamontować przy użyciu kilku prostych narzędzi stanowią skuteczną ochronę przed owadami, drobnymi kamykami, kurzem komunikacyjnym itp. Montaż odbywa się bez konieczności demontażu jakichkolwiek elementów przedniego zawieszenia i zajmuje niewiele czasu.

Należy bowiem pamiętać, że wszelkie zanieczyszczenia, które pojawią się niejako „na drodze” uszczelniaczy w przednim zawieszeniu skutecznie skracają ich żywotność. W efekcie, po 2-3 latach użytkowania, uszczelniacze nadają się jedynie do wymiany.

Produkt jest szczególnie polecany wszystkim „długodystansowcom”, którzy podczas sezonu przemierzają długie trasy w szczególnie trudnych warunkach pogodowych.

Dostarczane w kompletach (2 szt.) z pełnym zestawem do samodzielnego montażu

Kolor: czarny.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7121023, cena: 37,00

Aby dowiedzieć się więcej o osłonach rur nośnych - kliknij tutaj.