Opakowania XXL


  • 2019-01-25 07:27
 

Coraz większą popularnością cieszyć się zaczynają produkty chemiczne w dużych, warsztatowych opakowaniach. Nie ma się czemu dziwić, bowiem zazwyczaj wiąże się to z uzyskaniem bardzo atrakcyjnej ceny, co nie jest bez znaczenia w realizowaniu przez warsztaty motocyklowe odpowiednio wysokich marż.

Prawdziwą furorę robią duże opakowania płynów, które masowo są "konsumowane" przez warsztaty nie tylko podczas sezonu. Trzy lata temu, wprowadziliśmy do oferty (przyznajemy) bez większego entuzjazmu ogromne 25 litrowe opakowanie płynu JMC do czyszczenia hamulców (patrz fotografia). Ku naszemu zaskoczeniu, nasza inicjatywa spotkała się z dość dużym zainteresowaniem ze strony nie tylko dużych warsztatów.

Widzimy, że ta tendencja nadal będzie się rozwijać i zapewne już wkrótce poinformujemy Państwa o kolejnych produktach, oferowanych w opakowaniach rozmiaru XXL.

Sugerujemy, aby przyjrzeć się ilościom zużywanych specyfików w warsztacie podczas jednego sezonu. Może się okazać, że w skrajnych przypadkach można zaoszczędzić nawet 50% kosztów kupując te same produkty w znacznie większych opakowaniach.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 98,99

Aby zobaczyć najbardziej popularne produkty w opakowaniach XXL - kliknij tutaj.