Nowa wersja oprogramowania TEXA


  • 2022-08-10 14:26
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Niedawno pojawiła się nowa wersja oprogramowania BIKE 35, w której włoski producent TEXA zawarł mnóstwo istotnych nowości. Począwszy od uzupełnienia bazy o sporo nowych modeli motocykli, poprzez dodanie wielu nowych funkcji i możliwości regulacyjnych w starszych motocyklach, które były już obecne w oprogramowaniu, a skończywszy na zmianach w samym interfejsie oprogramowania IDC5, które znacząco ułatwiają diagnostykę, dotarcie do biuletynów technicznych, schematów elektrycznych i porad.

Należy zaznaczyć, że TEXA Poland oferuje pomoc techniczną w zakresie diagnostyki jak i w przypadku problemów z instalacją oprogramowania na komputerze, czy podczas przeprowadzania procesu aktualizacji. Jednak świadczy ją wyłącznie aktywnym klientom, którzy wykupili subskrypcję TEXPACK.

Rekomendujemy aktualizację TEXPACK, aby w pełni móc wykorzystywać posiadany przez Państwa tester diagnostyczny Navigator TXB. Klienci posiadający tester i starsze oprogramowanie BIKE mogą zapoznać się z nowościami bieżącej wersji BIKE 35 oraz możliwością aktualizacji swojego urządzenia.

Zobacz broszurę informacyjną.