Niewidzialne rękawiczki JMC


  • 2021-02-15 09:58
 

Obecna sytuacja epidemiczna spowodowała pewien nieoczekiwany efekt. Wszyscy producenci jednorazowych rękawic (nitrylowych i lateksowych) wyprzedali swoje zapasy i nie nadążają z produkcją nowych. Ten "rękawiczkowy kryzys" dotknął nie tylko sektor medyczny, ale również całą rzeszę warsztatów motocyklowych, w których od lat pracuje się w rękawiczkach nitrylowych celem uniknięcia problemów z licznymi podrażnieniami skóry, wywołanymi kontaktem rąk z chemikaliami i paliwem.

Mimo to, trzeba sobie jakoś radzić, bo sezon motocyklowy zbliża się dużymi krokami.

Jednym ze sposobów przeciwdziałania podrażnieniom jest stosowanie znanych od lat preparatów zwanych potocznie "niewidzialnymi rękawiczkami".

Preparat JMC jest dostarczany w postaci miękkiej pasty, tworzy skuteczną, nietłustą barierę na powierzchni skóry rąk, która chroni je przed:

- olejami, tłuszczem,
- lakierem,
- grafitem, sadzą, smołą,
- produktami bitumicznymi,
- klejami,
- żywicą, poliestrem,
- masą silikonową, włóknem mineralnym.

Pastę JMC wsmarować przed podjęciem pracy (mniej więcej objętość orzecha laskowego). Poczekać ok. 1 minuty do całkowitego wyschnięcia i stworzenia powłoki na skórze rąk. Pasta nie skleja palców, a powłoka ochronna jest praktycznie niewyczuwalna. Po wykonanej pracy brud zostaje zmyty za pomocą małej ilości wody z niedużą ilością detergentu (mydło, płyn do mycia rąk).

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 5571901, cena: 47,00

Aby dowiedzieć się więcej o niewidzialnych rękawiczkach JMC- kliknij tutaj.