Niewidzialne rękawiczki JMC


  • 2020-03-27 09:58
 

Obecna sytuacja epidemiczna spowodowała pewien nieoczekiwany efekt. Wszyscy producenci jednorazowych rękawic (nitrylowych i lateksowych) wyprzedali swoje zapasy i nie nadążają z produkcją nowych. Ten "rękawiczkowy kryzys" dotknął nie tylko sektor medyczny, ale również całą rzeszę warsztatów motocyklowych, w których od lat pracuje się w rękawiczkach nitrylowych celem uniknięcia problemów z licznymi podrażnieniami skóry, wywołanymi kontaktem rąk z chemikaliami i paliwem.

Mimo to, trzeba sobie jakoś radzić, bo sezon motocyklowy, choć niemrawo, jednak ruszył praktycznie w całym kraju.

Jednym ze sposobów przeciwdziałania podrażnieniom jest stosowanie znanych od lat preparatów zwanych potocznie "niewidzialnymi rękawiczkami".

Preparat JMC jest dostarczany w postaci miękkiej pasty, tworzy skuteczną, nietłustą barierę na powierzchni skóry rąk, która chroni je przed:

- olejami, tłuszczem,
- lakierem,
- grafitem, sadzą, smołą,
- produktami bitumicznymi,
- klejami,
- żywicą, poliestrem,
- masą silikonową, włóknem mineralnym.

Pastę JMC wsmarować przed podjęciem pracy niewielką ilość preparatu (mniej więcej objętość orzecha laskowego). Poczekać ok. 1 minuty do całkowitego wyschnięcia i stworzenia powłoki na skórze rąk. Krem nie skleja palców, a powłoka ochronna jest praktycznie niewyczuwalna. Po wykonanej pracy brud zostaje zmyty za pomocą małej ilości wody z niedużą ilością detergentu (mydło, płyn do mycia rąk).

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 5571901, cena: 47,00

Aby dowiedzieć się więcej o niewidzialnych rękawiczkach JMC- kliknij tutaj.