Łańcuchy RK serii GXW


  • 2017-06-23 15:11
 

Okres przedwakacyjny skłania wielu użytkowników motocykli do przeprowadzenia szczegółowej inspekcji układu napędowego. W wielu przypadkach kończy się to koniecznością podjęcia decyzji o zakupie nowego łańcucha z zębatkami. I pomimo, że napędy, to dość kosztowna część wyposażenia, coraz więcej użytkowników motocykli decyduje się na zakup wysokiej jakości szczególnie łańcucha, rezygnując z pozornie korzystnych ofert na łańcuchy marnej jakości lub pochodzących z niepewnego źródła.

Dziś, przybliżamy Państwu jeden z najbardziej rozpoznawalnych i montowanych na pierwszym montażu łańcuch RK oznaczony symbolem GXW.

Najważniejszą cechą, która odróżnia łańcuch GXW od innych modeli łańcuchów innych producentów jest sposób jego uszczelnienia. W łańcuchach tej serii zastosowano opatentowane przez RK XW-ringi, które pozwalają na zdecydowane wydłużenie trwałości łańcucha. Należy tu nadmienić, że XW-ringi są montowane wyłącznie w łańcuchach RK. Tej technologii nie posiada obecnie żaden inny producent łańcuchów na świecie.

Dodatkowo, łańcuchy serii GXW są produkowane w wielu wariantach kolorystycznych. Od najbardziej popularnych w kolorze naturalnym, poprzez złote i kolorowe (czerwone, niebieskie, zielone, żółte i pomarańczowe), kończąc na wersji Black Scale (czarne płytki wewnętrzne i wewnętrzne łańcucha).

Łańcuchy GXW są przeznaczone do motocykli o pojemności do 1000 ccm. Występują w rozmiarach 520, 525 i 530. Ich cena jest na tyle atrakcyjna, że łańcuchy GXW stają się idealną alternatywą dla większości sprzedawanych łańcuchów napędowych innych producentów.

Aby porównać ceny i parametry techniczne należy skorzystać z konfiguratora kompletów napędowych na platformie MIKE.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli