Komputery diagnostyczne


  • 2017-12-07 10:19
 

Nie ma chyba lepszego czasu niż jesień i zima, aby na spokojnie rozważyć możliwość inwestycji w rozwój własnego warsztatu. Inwestycji, która w okolicznościach ewidentnych zmian w strukturze poruszających się po naszych drogach motocykli wydaje się być koniecznością.

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że komputery diagnostyczne w warsztatach motocyklowych to pieśń dalekiej przyszłości. Obecnie sytuacja się całkowicie odmieniła. Widzimy to, po ilości zapytań dotyczących urządzeń TEXA, przeznaczonych do wielomarkowej diagnostyki motocykli wyposażonych w komputery pokładowe.

Sprzedaż urządzeń wciąż rośnie, a trafiają one nie tylko do warsztatów zlokalizowanych w dużych miastach, ale też do mniejszych ośrodków praktycznie w całym kraju. Wszystkie warsztaty, które posiadają komputery diagnostyczne odnotowują zwiększony ruch klientów lecz przede wszystkim są w stanie dokonać naprawy w zdecydowanie krótszym czasie i w znacznie szerszym zakresie.

Dodatkowo, system ratalny zakupu urządzeń diagnostyczny pozwala na ograniczenie kosztów związanych z nabyciem komputerów TEXA do kwoty poniżej 200 PLN miesięcznie. W tych okolicznościach, korzyść z posiadania tego niezwykle potrzebnego narzędzia w warsztacie wydaje się być bezdyskusyjna.

Przypominamy, że dysponujemy fachową kadrą, która przeprowadza prezentacje urządzeń TEXA w warsztatach naszych klientów. Prezentacja zajmuje od 2 do 4 godzin i pozwala na pełne zapoznanie się z możliwościami komputera diagnostycznego i oswojenie się z jego interfejsem.

Poza tym, od kilku tygodni uruchomiliśmy całkowicie nowy projekt związany ze sprzedażą komputerów TEXA. O szczegółach dowiecie się Państwo u naszych pracowników działających w terenie. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo po zalogowaniu na naszej stronie www.larsson.pl