Kolorowe łańcuchy napędowe RK


  • 2019-07-05 07:54
 

Mogłoby się wydawać, że w temacie łańcuchów napędowych wymyślono już wszystko. A jednak okazało się, że jest jeszcze sporo do zrobienia. Najlepszym przykładem mogą być kolorowe łańcuchy napędowe firmy RK, które z roku na rok zyskują na popularności.

Co ciekawe, łańcuchy z kolorowymi płytkami zewnętrznymi są produkowane od wielu lat. Były sprzedawane głównie w Japonii, gdzie popyt na odmienność jest cechą narodową. Potem konsekwentnie łańcuchy te zdobywały na popularności na całym świecie. Obecnie w niektórych krajach stanowią blisko 20% ogólnej sprzedaży łańcuchów napędowych do motocykli wyższej pojemności.

RK produkuje łańcuchy kolorowe z niezwykłą starannością. Powłoki są trwałe i dobrze odwzorowują kolory. Nawet po kilku miesiącach intensywnej jazdy powlekane płytki są w dobrej kondycji.

Łańcuchy kolorowe możemy znaleźć w kilku segmentach produktów RK. Największą popularnością cieszą się łańcuchy XSO uszczelnione za pomocą RX-ringów. Większość kolorów, długości i rozmiarów łańcuchów XSO znajduje się na magazynie i można je konfigurować za pomocą konfiguratora napędowego w aplikacji MIKE.

Wszystkie łańcuchy są przyporządkowane do motocykli. W ofercie znajdują się łańcuchy w kolorze żółtym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Przypomnijmy. RK Japan Co., Ltd., to jeden z największych producentów łańcuchów napędowych na świecie. RK jest niekwestionowanym liderem w zakresie opracowywania nowych technologii. Łańcuchy RK trafiają na pierwszy montaż do więcej niż połowy produkowanych w Japonii motocykli.

Larsson Polska jest oficjalnym przedstawicielem RK Japan w Polsce.