Filtry powietrza TWIN AIR


  • 2019-07-01 12:02
 

To jeden z ważniejszych i najbardziej skomplikowanych projektów wdrożeniowych jaki realizujemy w tym roku. TWIN AIR, właściciel dużej ilości patentów, znany z profesjonalnego sportu i jednocześnie niekwestionowany lider w produkcji filtrów powietrza do motocykli klasy cross/enduro „wchodzi” z całym swoim asortymentem do naszej oferty.

Popyt na najwyższą klasę filtrów powietrza rośnie w całej Europie bardzo dynamicznie. Potwierdza to jedynie, jak ważnym elementem dla sprawności wysoko obciążonych silników motocyklowych są filtry powietrza. TWIN AIR stosuje do produkcji najwyższej jakości materiały filtrujące. Każdy filtr zbudowany jest z dwóch warstw niepalnej pianki. Warstwy są ze sobą zgrzane, tworząc niezwykle skuteczną barierę dla kurzu i innych zanieczyszczeń. Powierzchnia filtrująca jest zawsze maksymalna, dla zabezpieczenia odpowiedniej ilości powietrza niezbędnej do pracy silnika w warunkach ekstremalnego użytkowania. Należy pamiętać, że filtry gąbkowe należy systematycznie prać i nasączać olejami.

Produkcja filtrów odbywa się w Holandii. Reżim technologiczny jest bardzo wysoki. Każdy filtr przechodzi indywidualną kontrolę jakości przeprowadzaną przez pracownika firmy. TWIN AIR dostarcza swoje filtry również na pierwszy montaż do niektórych modeli motocykli następujących marek: AJP, Aprilia, Benelli, BETA, BMW, CAGIWA, HUSABERG, Husqvarna, KTM, GAS GAS, CAN-AM i wielu, wielu innych. Produkty TWIN AIR to synonim najwyższej jakości i perfekcji dopasowania.

Proces wdrażania filtrów trwa. Niektóre już są dostępne od ręki. Sukcesywnie ich ilość będzie rosła. Ponadto, w ofercie TWIN AIR znajdują się dodatkowe akcesoria np. dodatkowe osłony (tzw. Filter skin) oraz siatkowe filtry paliwa, montowane w zbiorniku paliwa, a także nowatorskie w swej konstrukcji chłodnice oleju oraz inne peryferyjne akcesoria.

Na fotografii filtr powietrza TWIN AIR (nr kat. 723.15.28) do motocykli Honda CRF 250/450 2017-2019.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zobaczyć pełną ofertę filtrów TWIN AIR - kliknij tutaj.