Instrukcje naprawy HAYNES


  • 2021-05-10 14:50
 

Długie jesienne wieczory doskonale nadawały się do tego, aby w zaciszu własnego garażu podszkolić się w zagadnieniach technicznych, poznając nieco bliżej własny motocykl. Tym bardziej nam przykro zawiadomić, że wydawnictwo HAYNES postanowiło zaprzestać wydawania nowych instrukcji, a także wznawiania starych wydań. Wszystkie one będą od teraz dostępne wyłącznie w wersji elektronicznej.

Brytyjskie wydawnictwo HAYNES, to bez wątpienia niekwestionowany światowy lider w opracowywaniu wszelkiego typu instrukcji i poradników skierowanych do miłośników motoryzacji. Publikacje HAYNES były (i nadal są) wyznacznikiem niewyobrażanie wysokiego standardu w swojej branży. Każda książka była opracowana z niebywałą starannością i dokładnością, okraszona ogromną ilością wysokiej jakości fotografiami. Komentarze były czytelne i jednoznaczne. Wydawca zadbał również o prezentację koniecznych do naprawy narzędzi i zwracał uwagę na liczne pułapki zastawione przez producenta pojazdu. Co ciekawe, wydawnictwo HAYNES jest również bardzo popularne w serwisach autoryzowanych, bowiem pracownicy tworzący poszczególne poradniki na własnej skórze doświadczają wielu problemów, o których piszą bardzo otwarcie i wprost. Pomaga to mechanikom uniknąć niekiedy bardzo kosztownych w naprawie błędów.

Na szczęście, wszyscy użytkownicy MIKE TECHNIK (dodatkowego modułu do aplikacji MIKE) mogą korzystać z treści HAYNES podczas codziennej pracy. Wersja webowa nie różni się wcale od swojego papierowego odpowiednika, a dodatkowo można ustawić polską wersję językową, co znacząco ułatwia pracę wszystkim tym, którzy nie władają biegle językiem angielskim.

UWAGA! Dostęp do MIKE TECHNIK, a tym samym do treści publikowanych przez wydawnictwo HAYNES, jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych klientów (sklepów i warsztatów motocyklowych) Larsson Polska. Dla wszystkich niezdecydowanych umożliwiliśmy darmowy, 30 dniowy okres próbny. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie Państwo klikając link poniżej.

Cena: 75,00 zł miesięcznie


Aby dowiedzieć się jak subskrybować dostęp do MIKE TECHNIK - kliknij tutaj.