EICMA 2022


  • 2022-11-10 07:43
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Trwające właśnie targi EICMA w Mediolanie pokazują, że każdy kto przypuszczał, że branża motocyklowa z trudem będzie podnosić się po pandemii był w ogromnym błędzie. Pomimo, że wystawców wydaje się był nieco mniej niż przed laty, to pokazują oni tak wiele nowości, że dwudniowy pobyt na tej imprezie może się okazać wyzwaniem trudnym do wykonania.

Jak to bywa na tego typu wydarzeniach każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. Dopisali szczególnie producenci akcesoriów. Widać, że ten segment nie próżnował przez ostatni rok. Pojawiło się wiele ciekawych, możemy powiedzieć, że przełomowych rozwiązań technicznych. Tu prym wiedzie wyraźnie firma KAWASAKI.

Nie brakuje również przedstawicieli firm produkujących części zamienne. Właściwie wszystkie liczące się marki zamienników są na targach reprezentowane. Istnieje możliwość skonsultowania wątpliwości czy też podpytania o plany na przyszłość.

Jest też oczywiście nasze stanowisko targowe, gdzie stworzyliśmy możliwość do swobodnego omówienia z klientami wszelkich zagadnień dotyczących stałej współpracy. Cieszy nas, że z roku na rok liczba odwiedzających nas klientów znacząco rośnie.

Podsumujmy. Targi w Mediolanie pokazują, że nadal są najważniejszą motocyklową imprezą targową na świecie. Doskonała organizacja, idealnie trafiony termin i wspaniała atmosfera sprawia, że z optymizmem patrzymy na przyszły rok.

Zapraszamy na nasze stanowisko targowe: Hala 11, E17. Targi trwają już tylko do niedzieli.