Crashpady RENNER


  • 2017-05-10 10:32
 

Od kiedy na ulicach pojawiły się motocykle, problem uszkodzeń podczas nawet niewinnych upadków jest wciąż aktualny. Jednym ze sposobów skutecznego przeciwdziałania finansowym (i nie tylko) skutkom takich zdarzeń jest zamontowanie odpowiednich, dedykowanych pod konkretny model motocykla crashpadów.

Nasza oferta oparta jest na produktach firmy RENNER. Od wielu lat systematycznie rozbudowuje ona ofertę modelową crashpadów, która obecnie obejmuje ponad 180 produktów.

Crash-pady to, ślizgacze zabezpieczające podczas upadku owiewki, silnik i inne części motocykla. Wykonane ze specjalnego, konstrukcyjnego tworzywa sztucznego, które pochłania energię uderzenia i wyhamowuje ślizgający się motocykl.

Crash-pady RENNER są wykonanie na maszynach CNC (sterowanych numerycznie), co zapewnia bardzo dobrą jakość powierzchni i dokładność. Oferujemy zestawy gotowe do zamocowania do motocykla bez potrzeby dorabiania dodatkowych mocowań i śrub.

Zestaw składa się z dwóch ślizgaczy (z tworzywa sztucznego), mocowań wykonanych ze stopu aluminium, anodowanych dla zabezpieczenia przed korozją i barwionych oraz śrub mocujących. Ślizgacze są w kolorze czarnym, a mocowania w srebrnym (naturalne aluminium).

Wytrzymałość śruby i gwintu jest tak dobrana, żeby nie spowodować urwania gwintu lub wygięcia ramy w motocyklu w przypadku nadmiernego naprężenia spowodowanego np. zahaczeniem przez ślizgający się motocykl o krawężnik. Śruba wygina się lub pęka w momencie wystąpienia nadmiernej siły zginającej ślizgacz. Nawet w przypadku urwania ślizgacza jego zasadnicza rola zostaje spełniona, ponieważ rozprasza on dużą część energii w momencie uderzenia motocykla o asfalt.

W zestawie znajduje się instrukcja montażu. Wszystkie modele crashpadów zostały przyporządkowane do motocykli. Większość z zestawów znajduje się w naszej bieżącej ofercie i są one dostępne "od ręki".

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 259,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą crashpadów RENNER - kliknij tutaj.