Automaty stopu JMP


  • 2017-05-08 14:57
 

Awaria automatu stopu w motocyklu nie zawsze jest powodowana przez wypadek. Najczęściej elementy te niszczą się w wyniku normalnego użytkowania jednośladu. Sposób ich wykonania powoduje, że ich naprawa zazwyczaj jest niemożliwa lub niezwykle trudna. Na szczęście elementy te nie należą do najdroższych, a co więcej są bardzo proste do wymiany.

W naturalny sposób, oferta automatów stopu jest podzielona na automaty mechaniczne i hydrauliczne.

Najczęściej spotyka się te pierwsze, bowiem automaty hydrauliczne (znajdujące się również w ofercie JMP) montuje się zazwyczaj do nowszych motocykli.

Pełna oferta mechanicznych automatów stopu JMP jest bardzo pokaźna i obejmuje ponad 80 modeli. Oczywiście największa grupa automatów stopu, zarówno hamulca przedniego jak i tylnego, jest skierowana do użytkowników motocykli japońskich. Choć w ostatnich miesiącach oferta automatów powiększała się głównie dla motocykli i skuterów europejskich.

Mimo, że oferta automatów stopu jest stosunkowo szeroka, wciąż pojawiają się w niej nowości. Na fotografii powyżej przedstawiamy całkowicie nowy automat do motocykli marki HONDA (nr katalogowy 7050609) takich jak CB 500, CB 1100, CBR 125/250/300500/600/650/1000, CRF 250, NC 700/750 i wielu, wielu innych.

Przypominamy, że regularny serwis tych bardzo czułych na warunki atmosferyczne urządzeń zdecydowanie wydłuża ich żywotność i poprawne działanie.

Wszystkie automaty zostały przyporządkowane do motocykli!!!

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 11,80

Aby zapoznać się z pełną ofertą automatów stopu - kliknij tutaj.