Baza wiedzy dla warsztatów


  • 2018-02-01 09:29
 

Uruchomiony w połowie zeszłego roku Mike Technik, to baza wiedzy dla mechaników motocyklowych. Uzupełniana systematycznie od wielu lat stała się potężnym narzędziem ułatwiającym codzienną pracę w warsztacie. Dostęp do tej usługi mają wyłącznie sklepy i warsztaty motocyklowe zarejestrowane w naszej bazie jako odbiorcy hurtowi.

Usługa dostępna wyłącznie na nowej platformie do składania zamówień MIKE!

Mike Technik został podzielony na kilka podstawowych działów, dzięki którym można szybko dotrzeć do szczegółowych informacji dotyczących konkretnego, uprzednio wybranego modelu pojazdu. W zależności od wybranego modelu znajdziemy tam:

- Dane identyfikacyjne (pomocne przy ustalaniu z jakim pojazdem mamy do czynienia),
- Dane techniczne (szczegółowe dane techniczne konkretnego modelu),
- Czasy napraw (przydatne podczas kalkulacji naprawy),
- Serwis okresowy (określone przez producenta pojazdu konieczne czynności serwisowe podczas przeglądów okresowych),
- Kody usterek,
- Schematy elektryczne,
- Instrukcje naprawy (elektroniczne wersje publikacji wydawnictwa Haynes w angielskiej i polskiej wersji językowej).

Każda zarejestrowana firma może bezpłatnie testować Mike Technik przez okres 30 dni. Potem, w zależności od zapotrzebowania, można wykupić subskrypcję programu na okres od 1 do 12 miesięcy. Cena subskrypcji wynosi 75 zł netto miesięcznie. Uwaga! Darmowy okres testowania można wykorzystać tylko raz!

Obsługa Mike Technik jest bardzo intuicyjna. Po zalogowaniu się na platformie MIKE i po wybraniu modelu motocykla, po prawej stronie ekranu pojawi się dodatkowy panel nawigacyjny Mike Technik. Naciśnięcie któregokolwiek z linków otworzy odpowiedni dział z informacjami. Należy pamiętać, iż zasoby Mike Technik są stale uaktualniane i uzupełniane o nowe informacje.

Aby skorzystać z jednomiesięcznej, darmowej wersji Mike Technik prosimy zalogować się na nowej stronie www.larsson.pl i kliknąć przycisk Mike Technik w panelu klienta. Tam znajduje się pełna informacja w jaki sposób uaktywnić jednomiesięczny dostęp.