Baza wiedzy dla mechaników


  • 2020-01-13 08:47
 

Zaczęliśmy czwarty rok działania Mike Technik na polskim rynku. Mike Technik, to baza wiedzy dla mechaników motocyklowych. Uzupełniana systematycznie od wielu lat stała się ona potężnym narzędziem ułatwiającym codzienną pracę w warsztacie. Dostęp do tej usługi mają wyłącznie sklepy i warsztaty motocyklowe zarejestrowane w naszej bazie jako odbiorcy hurtowi.

Mike Technik został podzielony na kilka podstawowych działów, dzięki którym można szybko dotrzeć do szczegółowych informacji dotyczących konkretnego, uprzednio wybranego modelu pojazdu. W zależności od wybranego modelu znajdziemy tam:


- Dane identyfikacyjne (pomocne przy ustalaniu z jakim pojazdem mamy do czynienia),

- Dane techniczne (szczegółowe dane techniczne konkretnego modelu),

- Czasy napraw (przydatne podczas kalkulacji naprawy),

- Serwis okresowy (określone przez producenta pojazdu konieczne czynności serwisowe podczas przeglądów okresowych),

- Kody usterek,

- Schematy elektryczne,

- Instrukcje naprawy (elektroniczne wersje publikacji wydawnictwa Haynes w angielskiej i polskiej wersji językowej).

Każda zarejestrowana firma może bezpłatnie testować Mike Technik przez okres 30 dni.

Potem, w zależności od zapotrzebowania, można wykupić subskrypcję programu na okres od 1 do 12 miesięcy. Cena subskrypcji wynosi 75 zł netto miesięcznie. Uwaga! Darmowy okres testowania można wykorzystać tylko raz!

Obsługa Mike Technik jest bardzo intuicyjna. Po zalogowaniu się na platformie MIKE i po wybraniu modelu motocykla, po prawej stronie ekranu pojawi się dodatkowy panel nawigacyjny Mike Technik. Naciśnięcie któregokolwiek z linków otworzy odpowiedni dział z informacjami.

Należy pamiętać, iż zasoby Mike Technik są stale uaktualniane i uzupełniane o nowe informacje.

Aby skorzystać z jednomiesięcznej, darmowej wersji Mike Technik prosimy zalogować się na stronie www.larsson.pl i kliknąć przycisk Mike Technik w panelu klienta. Tam znajduje się pełna informacja w jaki sposób uaktywnić jednomiesięczny dostęp.