Jak odświeżyć klosze lamp?


  • 2017-10-11 14:35
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Od wielu lat, producenci motocykli stosują w swych produktach klosze lamp przednich (i tylnych) wykonane z tworzywa sztucznego. Wynika to zapewne z chęci obniżenia wagi pojazdu, ale też z pogoni za coraz bardziej fantazyjnymi kształtami, które potrafią odróżnić jeden model motocykla od drugiego. Mimo, że stosowane do produkcji tworzywa są bardzo trwałe, to nie rzadko dochodzi do ich zmatowienia, wynikającego ze zwykłej eksploatacji.

Niestety. Tego elementu nie można powtórnie polakierować, aby stał się bardziej estetyczny. Aby usunąć zmatowienia i drobne rysy, należy użyć dość nowoczesnych technologii, z których znana jest niemiecka firma AUTOSOL.

Oprócz niezwykle popularnych preparatów do polerowania chromu lub aluminium, AUTOSOL posiada w swej ofercie kilka interesujących zestawów do czyszczenia i późniejszej konserwacji różnych powłok.

Do najciekawszych zaliczyć możemy zestaw do polerowania i konserwacji kloszy lamp.

Zestaw składa się z:

1. Pasty polerskiej, usuwającej wszelkie rysy i zmatowienia powstałe na powierzchni klosza lampy w wyniku działania piasku i kurzu.

2. Płynu do konserwacji kloszy.

3. Ściereczki z mikrofibry 40 x 40 cm do polerowania.


Idealne rozwiązanie dla kloszy uszkodzonych (zarysowanych) przez brud komunikacyjny. Po przeprowadzeniu prostej czynności konserwacyjnej, klosz lampy przedniej jest ponownie czysty i połyskujący. Wyraźny efekt wizualny z wyraźną poprawą jasności świecenia lampy.

Wystarczy nanieść niewielką ilość pasty polerskiej na powierzchnię dołączonej do zestawu ściereczki i polerować do uzyskania pożądanego efektu. W drugim etapie należy użyć atomizera i nanieść na klosz płyn do konserwacji. Wypolerować ściereczką. Efekt jest rzeczywiście zadziwiający!

Pojemność poszczególnych składników pozwala na przeprowadzenie 2-3 takich operacji.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 5529003, cena: 101,00

Aby dowiedzieć się więcej o specyfiku AUTOSOL do czyszczenia lamp - kliknij tutaj.