RK GXW na pierwszym montażu


  • 2017-10-13 08:54
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Pomimo, że łańcuchy napędowe RK serii GXW znane są od wielu lat, rośnie ilość modeli motocykli, które są wyposażane na pierwszym montażu właśnie w ten model łańcucha. W roku 2017 dołączyło do tego grona sporo modeli marki SUZUKI.

Seria GXW to najwyższa półka jakościowa i wytrzymałościowa w ofercie tego japońskiego producenta łańcuchów napędowych. Swoimi parametrami przewyższają go jedynie łańcuchy serii ZXW, które seryjnie trafiają do najcięższych i najmocniejszych motocykli produkowanych obecnie nie tylko w Japonii.

Co ważne, seria GXW, która jest dostępna na rynku zamienników odpowiada dokładnie tym łańcuchom, które są montowane w fabrykach motocykli. Dzięki temu, klienci montujący ten rodzaj łańcucha mają 100% gwarancję jakości.

W roku 2017 łańcuchy RK GXW zostały zamontowane w następujących motocyklach marki SUSUKI: V-STROM 650/1000 (525 GXW), GSF 1250 (530 GXW), GSF 650, GSX 650F, GSX-R 650, GSX-R 750, GSX-S 750 (525 GXW).

Przypomnijmy. Uszczelnienie XW-ring, to w chwili obecnej najlepsze na świecie rozwiązanie gwarantujące wydłużenie żywotności łańcucha. W stosunku do łańcucha O-ringowego wynosi ono nieco ponad 50%. Łańcuch GXW powstał przy współudziale inżynierów działu Race firmy RK, którzy wspierają swoją pomocą zespoły wyścigowe niemalże na całym świecie. Seria GXW występuje w różnych kolorach wykończenia. Wszelkie dane techniczne łańcuchów są dostępne w karcie towaru po naciśnięciu zakładki "Dane techniczne".

Łańcuchy są dostępne również w kompletach z zębatkami. Wszystkie łańcuchy zostały przyporządkowane do motocykli.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 293,80

Aby zapoanzć się z pełną ofertą łańcuchów RK GXW - kliknij tutaj.