Wskaźniki temperatury oleju


  • 2020-02-27 10:12
 

Niepotrzebny gadżet, czy też poważne udogodnienie podczas codziennej jazdy? Ocenę pozostawiamy wszystkim tym, którzy zdecydowali się zastosować w swoim pojeździe wskaźnik temperatury oleju, którym zastępujemy oryginalny korek z bagnetem do kontroli poziomu oleju. Sądząc po wielkości sprzedaży i braku negatywnych opinii, wskaźniki JMP należy potraktować z zasłużoną powagą.

W ostatnich roku oferta wskaźników temperatury oleju powiększyła się niemalże o 100%. Wszystkie zostały przyporządkowane do motocykli, co znacząco ułatwia ich zamawianie. Mimo to, wszystkie czujniki zostały szczegółowo zwymiarowane, aby ułatwić ich dobór do pojazdów, które nie znajdują się w naszej bazie. Dane obejmują: średnicę i skok gwintu, długość całkowitą i długość czujnika. Wskaźniki można również wyszukać za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, wybierając poszukiwany wymiar.

Trwałość, precyzja wykonania i dokładność wskazań - to podstawowe cechy, którymi charakteryzuje się każdy wskaźnik temperatury oleju JMP. Na zdjęciu nowy wskaźnik temperatury do motocykli marki Honda Hornet 600, CBF 600, CBR 600 RR i innych (nr kat. 7090066).

UWAGA! W połowie roku oferta wskaźników poszerzy się o nowy model, którego już dziś można zobaczyć w MIKU. Różnica polega na tym, że cyferblat jest w kolorze czarnym oraz zmieniono sposób stabilizacji wskaźnika, który do tej pory był stabilizowany za pomocą specjalnego oleju.Aby zapoznać się z pełną ofertą wskaźników temperatury oleju - kliknij tutajCena: od 119,00.