Wakuometr SynX Profi Line


  • 2017-03-28 12:24
 

Praca w warsztatach odbywa się pełną parą. Niestety, podobnie jak w latach poprzednich użytkownicy jednośladów czekają do ostatniej chwili z wieloma sprawami, które zimą można było załatwić bez problemu. Teraz, kolejka w niektórych warsztatach sięga nawet 2-3 tygodni. Można ją skrócić, ale wymaga to posiadania wielu narzędzi. Możemy do niech zaliczyć elektroniczny wakuometr SynX.

Wakuometr elektroniczny synX ProfiLine służy regulacji gaźników i wtrysków paliwa. Oszczędza cenny czas w serwisie i gwarantuje optymalne rezultaty. Przydatny szczególnie w przypadku szybkiej synchronizacji dzięki funkcjom Auto Range i Auto Zoom bez przełączania i naciskania klawiszy urządzenie automatycznie dostosowuje zakresy różnicy mierzonych ciśnień i odpowiednio wyskaluje ich poziomy na wyświetlaczu.

Urządzenie posiada graficzny wyświetlacz LCD z podświetleniem (automatyczne), oraz 4 przyciski do wyboru: liczby cylindrów, trybu, tłumienia i włączania / wyłączania. Zasilane jest z wewnętrznego akumulatora. Posiada opcję podgrzewania czujników ciśnienia, aby szybciej i lepiej odparować skroplone paliwo na delikatnych membranach.

Zestaw zawiera: wakuometr synX ProfiLine, 4 węże pomiarowe (odporne na benzynę), zestaw adapterów, zasilacz i kabel połączeniowy do ładowania akumulatora, pas mocujący urządzenie np. na baku motocykla, instrukcję obsługi, a wszystko to, dostarczone w plastikowej walizce.

Poniżej link do filmu o urządzeniu w wersji Classic, który nie różni się wiele od proponowanego przez nas narzędzia w wersji Profi: Kliknij, aby zobaczyć film