UWAGA KLIENCI Z TRÓJMIASTA I OKOLIC!


  • 2018-02-23 12:00
 

W najbliższą sobotę 24 lutego nasza filia w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 229 zostanie zamknięta. Ma to związek z przeprowadzką na nową siedzibę, a dokładnie do naszego centrum logistycznego przy ul. Narwickej 21. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w poniedziałek 05 marca już w nowym miejscu.

Poniżej zamieszczamy mapkę nowej lokalizacji sklepu.FIRMY: W czasie przeprowadzki odbiór zamówień będzie możliwy w Magazynie Głównym przy ul. Narwickiej 21 (II piętro). Możliwa będzie płatność kartą lub gotówką. Prosimy w miarę możliwości składać zamówienia przez platformę MIKE. W innym przypadku odbiór towarów zamówionych na miejscu może się wydłużyć do 20 minut.

KLIENCI DETALICZNI: W czasie przeprowadzki nie będzie można dokonywać zakupów. Zapraszamy do nowej siedziby od poniedziałku 5 marca.

GODZINY PRACY:

W okresie 26.02 - 02.03 czynne w godzinach 10:00 - 17:00. W sobotę - nieczynne. Od 05.03 czynne w godzinach 10:00 - 18:00.

Telefony pozostają bez zmian.

UWAGA! W momencie zamknięcia filii przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku zniknie z systemu magazyn "Gdańsk". Od tej chwili, wszystkie zamówienia będą realizowane przez magazyn "Wysyłkowy". Wszystkich klientów z Trójmiasta i okolic, prosimy zwrócić na to uwagę podczas składania zamówień na odbiór własny.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.