TEXA. Ostatni cykl w tym roku


  • 2023-08-28 11:57
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Ruszyły zapisy na ostatni w tym roku cykl szkoleń poświęconych obsłudze komputerów diagnostycznych TEXA. Ostatnie dwie trasy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować kolejny , ostatni w tym roku cykl szkoleń poświęconych tej bardzo na czasie tematyce. Tym razem zapraszamy klientów z okolic Gdańska, Bydgoszczy, Warszawy, Starachowic i Krakowa.

Użytkownicy komputerów diagnostycznych potwierdzają, że ich stosowanie wyraźnie skraca czas napraw. Co więcej, komputer pozwala na wykonanie usług, których bez niego po prostu nie da się wykonać.

Stąd pomysł, aby zorganizować cykl szkoleń przybliżających problematykę diagnostyki motocykli w zdecydowanie mniejszych grupach słuchaczy. Mniejsze grupy powodują lepsze przyswajanie niejednokrotnie trudnych zagadnień technicznych i prowokują do interakcji z prowadzącym szkolenie. Luźniejsza atmosfera szkolenia, które przeprowadzimy na terenie zaprzyjaźnionych z nami warsztatów motocyklowych zaowocuje zapewne wieloma dyskusjami, podzieleniem się doświadczeniem i wspólnym rozwiązywaniem zgłaszanych problemów. Z naszych poprzednich szkoleń wiemy, że ta forma jest bardzo inspirująca dla uczestników i w konsekwencji gwarantuje dobre efekty.

Chętni mogą przybyć na szkolenie własnymi motocyklami. Będzie można przeprowadzić proces diagnostyczny na znanym sobie motocyklu.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób planujących zakup urządzenia i dla posiadaczy urządzeń, którzy mają sporo pytań co do ich działania i możliwości diagnostycznych. Skracamy do minimum teorię i koncentrujemy się na praktyce.

W ciągu 5 dni odwiedzimy 5 miejscowości:

11.09 11:00 - Gdańsk, ul. Narwicka 21 - Larsson Polska.

12.09 11:00 - Bydgoszcz, ul. Fordońska 54 - Serwis "MOTORGABI".

13.09 11:00 - Warszawa, ul. Al. Prymasa 1000-lecia 46 - Larsson Polska.

14.09 11:00 - Starachowice, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 12a - Serwis motocyklowy ROZWADOWSKI MOTOCYKLE.

15.09 10:00 - Kraków, ul. Przewóz 34 - Serwis motocyklowy TECH-MOTO.

Początek szkolenia: 11:00 (w przypadku Krakowa: 10:00)
Czas trwania: 4 godziny.
Cena szkolenia: 99zł brutto.
Zapewniamy drobne przekąski na słono i słodko oraz ciepłe i zimne napoje.

Kontakt: Wojciech Pogoda 604-541-553

Szkolenie wyłącznie dla zarejestrowanych klientów. Zapisy wyłącznie on-line poprzez panel klienta, zakładka SZKOLENIA. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!