Szkolenie YSS w Krakowie


  • 2022-12-14 12:16
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Biorąc pod uwagę jedynie to ilu naszych klientów i jak szybko zapisało się na organizowane w dniu dzisiejszym szkolenie z dziedziny zawieszeń motocyklowych, prowadzone przez przedstawiciela firmy YSS można jedynie stwierdzić, że zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia jest w Polsce ogromne i nic nie wskazuje, aby miało to się szybko zmienić.

Wszystkie miejsca zarezerwowano w przeciągu zaledwie kilku dni. Co ciekawe wielu słuchaczy uczestniczyło ponad 3 lata temu w jego pierwszej edycji. Zagadnienie jest bowiem na tyle ciekawe i szerokie, że postanowili oni poszerzyć swoją wiedzę po raz kolejny.

Tematyka „zawieszeniowa” jest mechanikom bardzo bliska. Temat z pozoru jest prosty, ale przy wgłębieniu się w meandry nowoczesnych zawieszeń montowanych do nowych motocykli, a także próbując samodzielnie tuningować  zawieszenia seryjne do zastosowań sportowych zaczyna robić się bardzo ciekawie. Te aspekty są szeroko komentowane przez Marka Essensa, który z ramienia firmy YSS oddelegowany jest do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń technicznych dla mechaników z całej Europy. Dziś gościmy go w Krakowie, gdzie specjalnie dla klientów Larsson Polska przedstawia sposoby na radzenie sobie z różnego typu problemami, występującymi w motocyklach szosowych i crossowych. Odpowiada na liczne pytania z sali oraz prezentuje rozwiązania techniczne, które dostarcza firma YSS.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za duże zainteresowanie i obiecujemy ponowić szkolenie może już w przyszłym roku.

[na zdjęciu Mark Essens podczas swojego wykładu. Kraków - 14 grudnia 2022]