Szkolenia dla mechaników


  • 2017-12-18 13:36
 

Z początkiem przyszłego roku wznawiamy nasz projekt szkoleń dla mechaników motocyklowych. Po zorganizowaniu do tej pory blisko 30 szkoleń na terenie kraju, zyskaliśmy odpowiednio dużo doświadczeń, aby zmienić nieco ich formę, dostosowując tematykę i organizację do oczekiwań, które zgłosiły nam osoby, które w szkoleniach uczestniczyły. Jest sporo zmian.

Podstawową zmianą jest podniesienie poziomu nauczania. Widzimy, że uczestnicy szkoleń, to zazwyczaj zawodowi mechanicy z długoletnim stażem, stąd nasze szkolenia wejdą od razu na zupełnie nowy, wyższym poziom zaawansowania. Ograniczymy do minimum przekazywanie wiedzy podstawowej, skupiając się na rzeczywiście skomplikowanych problemach, z którymi mechanicy spotykają się podczas codziennej pracy.

Kolejna sprawą jest kadra. Pragnąc zaoferować najwyższy poziom szkolenia, będziemy chcieli zaangażować najlepszej klasy fachowców, którzy wiedzą co mówią i potrafić będą przekazać tą wiedzę słuchaczom. Niekiedy będą to przedstawiciele poszczególnych firm (producentów), niekiedy ludzie całkowicie spoza naszej branży. Z racji na kłopot ze znalezieniem odpowiednich osób w Polsce, będziemy zapraszać prelegentów z zagranicy.

Opłaty. Wprowadzamy opłaty za szkolenia. Od teraz wszystkie szkolenia będą płatne. W zamian za to, zmienimy nieco organizację i miejsca naszych spotkań. Z uwagi, że typowe szkolenie zajmuje ok. 7-8 godzin, zabezpieczymy dla wszystkich słuchaczy przerwę na ciepły posiłek. Poza tym, zimne przekąski i napoje będą jak dotychczas oferowane bez ograniczeń. Każdy uczestnik otrzyma (w ramach potrzeb) odpowiednie materiały szkoleniowe i okazjonalne gadżety od naszych sponsorów.

Dodatkowo, każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas certyfikat ukończenia szkolenia!

Od kwietnia 2018 utworzymy w siedzibie naszej spółki w Gdańsku, przy ul. Narwickiej 21, specjalną salę do przeprowadzania szkoleń dla mechaników. W dogodnych warunkach będziemy mogli tam szkolić ok. 50 osób.

Ale co w najbliższej przyszłości?

Już w styczniu zapraszamy na szkolenie z zakresu środków smarnych oraz systemów zapłonowych. Prelegentami będą technicy z firmy MOTUL i NGK. Będziemy tym razem dużo mówić o płynach w układach chłodzenia, nowych normach emisyjnych i jaki wpływ mają one na konstrukcje silników. Poświęcimy też więcej czasu sondom lambda i ich wpływie na prawidłowe działanie silników motocyklowych.

Terminarz:

- Gdańsk: 16.01 wtorek,

- Poznań: 17.01 środa,

- Warszawa: 18.01 czwartek,

- Kraków: 19.01 piątek.


Zapisy wyłącznie przez internet. Rozpoczęcie zapisów i dokładne miejsce szkolenia ogłosimy w późniejszym terminie. Cena 80,00 PLN netto od osoby. Czas trwania szkolenia: ok. 7 godzin (w tym przerwa obiadowa). Rozpoczęcie szkolenia ok. 10:00.

UWAGA! Z racji na specyfikę branży motocyklowej, większość szkoleń odbywać się będzie w okresie jesienno-zimowym. Stąd zaraz po omawianym wyżej szkoleniu pojawi się następne, o którym powiadomimy w osobnym komunikacie.