Śruby spustu oleju


  • 2019-11-24 01:47
 

Od kilku dobrych lat, magnetyczne śruby spustu oleju robią prawdziwą karierę. Tylko w 2019 roku ich sprzedaż wzrosła o ponad 22% w stosunku do roku 2018. Nie ma się czemu dziwić, bowiem śruba z wkładką magnetyczną jest po prostu lepsza od swojego oryginalnego odpowiednika. Przekonać się o tym można już podczas następnej wymiany oleju. Ilość opiłków metalu zgromadzonych na śrubie może wielu zaskoczyć.

Śruba, która znajduje się w najniższym punkcie układu olejowego, to najlepsze miejsce, aby skutecznie rozprawić się z licznymi opiłkami, które w trakcie pracy silnika pojawiają się w obiegu oleju. Choć jest to zjawisko całkiem normalne, to ich obecność nie jest dla silnika obojętna. Co więcej, filtr oleju nie zawsze sobie z tym problemem radzi w stopniu zadowalającym, o czym świadczą opiłki na śrubie.

Stąd zapewne rosnąca popularność śrub magnetycznych. Oferta JMP nie jest może nazbyt szeroka, ale w 95% pokrywa zapotrzebowanie warsztatów, bowiem śruby spustowe są przyporządkowane do ogromnej ilości pojazdów, co ułatwia znacząco ich sprzedaż. Wystarczy posiadać zaledwie osiem ich modeli, aby móc zabezpieczyć potrzeby większości klientów.

Śruby magnetyczne JMP wykonano z zabezpieczonej galwanicznie stali. Wszystkie wyposażono w odpowiednią podkładkę uszczelniającą.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 15,99

Aby zapoznać się z ofertą magnetycznych śrub spustu oleju - kliknij tutaj.