Skrzynka narzędziowa JMP


  • 2020-11-02 06:51
 

Lekarze mają torby, a jakie? Lekarskie. Piloci – kufry lotnicze. Nie może być więc inaczej. Mechanicy i drobni majsterkowicze MUSZĄ posiadać swoje własne skrzynki narzędziowe i nie ważne czy są zawodowcami, czy też absolutnymi amatorami.

Skrzynka z narzędziami ma w naszej kulturze swoją wypracowaną przez lata pozycję. Na rynku jest ich tysiące. Duże, małe, kolorowe, metalowe, na kółkach i bez. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią skrzynkę narzędziową. Ale tylko nieliczne wywołują dodatkowe emocje. Jakie? Ano takie, że serce pęka z żalu, gdy żona nakaże nam „wyprowadzić” naszą nową skrzynkę do garażu czy piwnicy, mimo że idealnie prezentowała się ona na półce obok telewizora lub stoliku nocnym. Taka właśnie jest nowa skrzynka narzędziowa JMP. Nie dość, że funkcjonalna, odpowiednio duża, perfekcyjnie wykonana, to jeszcze doskonale wygląda. Pomieści masę drobnych narzędzi, ale też podręczne elektronarzędzia takie jak wkrętarka czy wiertarka.

Dodatkowa, wyjmowana półka z przegródkami idealnie uporządkuje wkręty, nakrętki, podkładki, kołki itp. Korpus (ściany boczne) są wykonane z solidnej blachy lakierowanej, a podstawa i wieko z tworzywa. Istnieje również możliwość zamknięcia skrzynki na kłódkę.

Wymiary: (DxSxW): 582x298x255mm;
Waga: 3,25kg.

Skrzynka JMP może być ponadto idealnym prezentem świątecznym dla większości mechaników czy domowych majsterkowiczów.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 606.00.55, cena: 138,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na skrzynkę JMP - kliknij tutaj.