Renowacja zbiornika paliwa


  • 2023-07-18 12:36
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Zbiorniki na paliwo są dla miłośników starych pojazdów powodem do wielu zmartwień. O ile inne elementy nadwozia można z powodzeniem naprawić lub nawet stworzyć od podstaw, o tyle zbiorniki paliwa potrafią mechanikom nastręczyć ogromnej ilości problemów nawet podczas drobnej renowacji.

Aby zaoszczędzić pracy i wydatków można rozważyć użycie specjalnego zestawu firmy FERTAN do naprawy i uszczelnienia skorodowanych (nieszczelnych) zbiorników.

Procedura naprawy zbiornika jest wieloetapowa i wymagająca. Dlatego bezwzględnie należy zapoznać się z bardzo szczegółową instrukcją postępowania, którą można znaleźć w zakładce „Załączniki”.

FERTAN TAPOX tworzy wewnątrz naprawianego zbiornika specjalną, odporną na działanie wszelkich rodzajów paliw powłokę ochronno-uszczelniającą. Nadaje się zarówno do zbiorników stalowych jak i aluminiowych.

Skład zestawu:

- 1000ml środka czyszczącego do odtłuszczania i czyszczenia,
- 250ml do usuwania rdzy i ochrony przed korozją,
- 415 g żywicy jako składnik 1 powłoki,
- 125 g utwardzacza z rozpuszczalnikiem jako składnik 2.

Zestaw przygotowany jest do naprawy zbiorników o pojemności do 25 litrów.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 553.12.56, cena: 532,53

Aby zapoznać się ze szczegółami dot. FERTAN TAPOX - kliknij tutaj.