Przekaźniki rozrusznika ARROWHEAD


  • 2018-05-31 09:44
 

Wyglądają niepozornie. Składają się zazwyczaj z kilku części. Ale decydują o prawidłowej pracy większości pojazdów poruszających się obecnie po drogach. Mowa tu o przekaźnikach rozrusznika, które w większości przypadków są nierozbieralne i w razie awarii trzeba je bezwzględnie wymienić.

Powodów nieprawidłowej pracy przekaźnika może być wiele. Do najczęstszych przyczyn awarii zaliczamy nadpalone styki spowodowane brakiem zachowania należytej staranności podczas odkręcania przekaźnika od instalacji rozruchowej lub niestosowaniem specjalnych preparatów przeciwdziałającym iskrzeniu. Inną typową awarią może być uszkodzenie rdzenia elektromagnesu, który powoduje zazwyczaj brud dostający się do obudowy przekaźnika. Prawdę mówiąc, obie awarie da się usunąć przy zachowaniu pewnych podstawowych zasad, ale z uwagi na nierozbieralność wielu modeli przekaźników może to zająć nawet kilka godzin pracy mechanika. Przy dość atrakcyjnej cenie przekaźników taka naprawa może się po prostu nie opłacać.

Oferta przekaźników ARROWHEAD jest bardzo szeroka. Na szczęście producent nie zapomniał o motocyklach wiekowych i sporo przekaźników dedykowanych jest właśnie tej grupie pojazdów. Wszystkie przekaźniki mają przyporządkowania do motocykli.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 37,99

Aby zobaczyć pełną ofertę przekaźników ARROWHEAD - kliknij tutaj.