Prasa JMP do zawieszeń


  • 2024-05-09 13:10
 

Po kilku latach przerwy wraca do oferty prasa do zawieszeń motocyklowych JMP. Jeszcze przed pandemią COVID-19 cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich tych warsztatów, które oferowały serwis amortyzatorów. Prasa tego typu stanowi dla takich miejsc absolutne minimum wyposażenia. Bez niej demontaż i montaż sprężyny amortyzatora jest po prostu niemożliwy.

Jeszcze jakiś czas temu nasza oferta ograniczała się jedynie do dość drogich pras firmy YSS i Bike-Lift. Teraz do oferty dołączyła (ponownie) prasa JMP w dużo niższej cenie, ale spełniająca wszystkie funkcje niezbędne do naprawy zarówno przednich jak i tylnych zawieszeń motocyklowych.

Montowana na stałe do blatu stołu warsztatowego prasa JMP, to idealne rozwiązanie do demontowania i montowania sprężyn amortyzatora tylnego. Po skompresowaniu sprężyny i zdjęciu pierścienia zabezpieczającego amortyzatora można bezpiecznie wyciągnąć amortyzator z wewnątrz sprężyny.

W komplecie zestaw adapterów o średnicach: 45, 47, 50, 53, 56, 59, 62, 66, 68, 71, 75, 77, 80, 83 i 87 mm. Zestaw ten gwarantuje możliwość obsługi 99% amortyzatorów montowanych w motocyklach i skuterach.

Materiał: stal.

UWAGA! Z uwagi na wagę narzędzia (wraz z opakowaniem to 39 kg) jest ono dostarczane dedykowanym transportem na palecie.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 722.02.90, cena: 1293,81

Aby zapoznać się bliżej z prasą JMP do zawieszeń - kliknij tutaj.